ОРГАНИЗЕРИ ЗА ФРИЖИДЕР

399 ден
бесплатна достава

Оддели и групирај ја храната во фрижидер со организери за фрижидер.
Совршено организиран фрижидер!

Предности при користење на овој производ

Одржување на свежината на храната – Организаторот е изработен од специјален долготраен материјал наменет за зачувување на свежината на храната. Специјално дизајнираните дупки на дното овозможуваат подобра циркулација на воздухот за беспрекорна свежина.

Естетски комфор – Тоа ќе ти даде не само ефикасност при редење намирници, туку и подобар естетски изглед.

Лесна монтажа – Се прицврстува на долната страна на постоечките полици на твојот фрижидер со силни и издржливи држачи.

Заштеда на пари – Организаторот ќе ти помогне да го намалиш фрлањето храна и да заштедиш пари секоја недела.

Повеќе намени – Организаторите можеш да ги користиш и за организирање предмети за домаќинството под полици и маси, модни додатоци во гардероба, шминка и козметика, тоалети, како и во канцеларија за чување прибор и слични работи.

Брзо и лесно организирај овошје, зеленчук и друга ситна храна со нашите организатори за фрижидер.

Организирањето на храната ќе ти го направи задоволство, а фрижидерот навистина ќе биде место за чување храна и одржување на нејзината свежина, а не место каде што храната оди да се заборави.

Со добра организација на фрижидерот ќе можеш полесно да ги планираш оброците, што е најважниот чекор доколку се префрлиш на поздрав начин на живот. Организирањето на храната е многу важен предуслов за правилна исхрана.

Организаторот е изработен од специјален долготраен материјал наменет за зачувување на свежината на храната. Специјално дизајнираните дупки на дното овозможуваат подобра циркулација на воздухот за беспрекорна свежина.

Организаторот ќе ти помогне да го намалиш фрлањето храна и да заштедиш пари секоја недела.

Дизајниран да го максимизира искористувањето на просторот на најпрактичен начин. Исто така, ќе заштедиш време барајќи го она што ти треба.

Ако треба да го измиеш овошјето или зеленчукот, само извади го со организерот и измиј! Дупките на дното ќе се погрижат водата да истече. Организерите се наменети за сите видови фрижидери, лесно се поставуваат и вадат, а се мијат за помалку од една минута! Можеш исто така да ги монтираш под стаклена маса или стаклена полица и да ги собереш сите ситници што лежат низ собата како далечински управувачи, батерии, хемикалии, влошки и слично.

Технички карактеристики:

  • Материал: Цврста, висококвалитетна, нетоксична еколошка пластика
  • Димензии: 20.5 x 16.4 cm

 

Пакетот вклучува:

  • 2 организери за фрижидер

 

Нарачајте ги вашите веднаш со 60% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping