ОРГАНИЗЕРИ ЗА ВО АВТОМОБИЛ

399 ден
бесплатна достава

  • Организер за автомобили што паметно се вклопува помеѓу предни седишта и конзолата за да ги фати сите мали предмети кои ти паѓаат
  • Функционален и совршен за држење мобилни телефони, очила за сонце, мапи, ситни монети, пенкала и многу повеќе
  • Неверојатно практичен производ со кој ќе воспоставиш ред во автомобилот
  • Флексибилен организер за во автомобили кој многу лесно се поставува
  • Пакетот вклучува два организери за автомобил
  • Димензии на производот: 35 x 6 cm
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping