ОБНОВУВАЧ НА БОЈА И СЈАЈ

499 ден
бесплатна достава

Високо ефикасен полир за полирање на оштетени бои и за реставрација на обледените површини

Предности при користење на овој производ

Совршен сјај – Овој обновувач на боја ќе ја остави секоја површина сјајна исто како нова! Ги покрива сите пукнатини, гребнатини и други оштетувања и ги храни површините, оставајќи ги неверојатно мазни.

Вратете го изгледот на мебелот – Доколку сакаш да го освежиш изгледот на твојот дом, овој обновувач е иделаното решение за тебе. Врати го изгледот на пластичните маси, кабинети, комоди, пластични столици, кожни столици, метални масички и друг мебел.

Лесен за употреба за сите површини – Заштити и дади им нов живот на твоите предмети од кожа, пластика, метал, камен, винил и ПВЦ во твоето домаќинство. Функционира совршено на која било површина, на овој начин можеш повторно да создадеш оригинална брилијантност.

Сега конечно ќе можеш да им го вратиш сјајот на старите обледени предмети во твојот дом!

Високо ефикасен полир за полирање на оштетени бои и за реставрација на обледените површини.

Овој обновувач на боја ќе ја остави секоја површина сјајна исто како нова! Ги покрива сите пукнатини, гребнатини и други оштетувања и ги храни површините, оставајќи ги неверојатно мазни.

Доколку сакаш да го освежиш изгледот на твојот дом, овој обновувач е иделаното решение за тебе. Врати го изгледот на пластичните маси, кабинети, комоди, пластични столици, кожни столици, метални масички и друг мебел.

Заштити и дади им нов живот на твоите предмети од кожа, пластика, метал, камен, винил и ПВЦ во твоето домаќинство. Функционира совршено на која било површина, на овој начин можеш повторно да создадеш оригинална брилијантност.

Не ти требаат дополнителни алатки за апликација. Само стави од обновувачот на крпа, нанеси на саканата површина и гледај како го враќа сјајот и бојата.

 

Технички карактеристики:

  • Количина: 100 ml

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping