НОВОГОДИШЕН ПРОЕКТОР

1.290 ден
бесплатна достава

Совршена декорација за твојот двор

Предности при користење на овој производ

Водоотпорен дизајн – Овој иновативен проектор е исклучително издржлив и може да се справи со снежните врнежи, но и со дождот.

Прилагодлив – Заврти ја главата на проекторот до 180 степени. Прилагоди го саканиот агол и уживај со твоите најблиски.

Лесно поставување – Проекторот можеш да го поставиш во дворот или да го закачиш на ѕидот од која било просторија.

Радост и среќа – Разубави си ги празниците себе си и на твоето семејство со уникатни слајдови за проекција кои кај вас ќе разбудат само позитивни чувства.

Две поставки за боја – Избери помеѓу црвени и зелени светла или само зелени светла кои танцуваат пред твоите очи.

Осветли и украси го твојот двор со црвени и зелени светилки и внеси позитивна енергија во животот на твоите најблиски. Подготви се за многу смеа, еуфорија и многу забавни активности. Секоја прослава и празник кој се ближи нека биде единствен и незаборавен.

Направи ги претстојните празници бајковити и магични. Осветли го твојот дом или двор со неверојатни празнични мотиви и уживај со твоите најблиски. Разбуди го празничниот дух и наполни ја твојата околина со еуфорија.

Божиќ, Нова Година, роденден или кој било друг празник сега може да биде бајковит и полн со еуфорија.

Проектор со исклучителен квалитет и водоотпорен дизајн кој може да издржи и снег и дожд.

Овој иновативен проектор е исклучително издржлив и може да се справи со снежните врнежи, но и со дождот.

Можеш да ја вртиш главата на проекторот за 180 степени. Прилагоди го саканиот агол и уживај во сите уникатни слајдови за проекција.

Проекторот можеш да го поставиш во дворот или да го закачиш на ѕидот од која било просторија.

Проекторот може да проектира 2 различни поставки, црвени и зелени светулки или само зелени светулки. Едноставно избери ги саканите светла, вклучи го адаптерот за ласерски проектор и ротирачкиот ласерски објектив ќе проектира анимации во боја кои ќе ја претворат твојата куќа, стан или дрво во вистинска сензација.

Може да работи и на -30 степени.

Може да се користи и за внатрешна декорација.

Технички карактеристики:

  • Моќност 500W
  • Приклучок за 220V
  • 2 поставки за проектирање
  • Водоотпорен

 

Нарачајтe го вашиот веднаш со 55% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping