НЕЛЕПЛИВА ТАВА ЗА ОМЛЕТ

690 ден
бесплатна достава

Нелеплива Тава за Омлет која се преклопува и ќе можеш брзо и лесно да приготвиш два оброци и тоа одеднаш.

Нелеплив слој за лесно чистење и уникатен дизајн на преклоп кој го олеснува готвењето.

Можност за подготовка на два оброци одеднаш.

Стави зеленчук од едната страна на тавата и јајца на другата страна и создади елегантна, здрава опција за појадок.

Лесно се превртува, давајќи им на двете страни совршено кафеава завршница.

Рачка која не загрева за лесно да ја контролираш тавата.

Заштеда на време и енергија.

Едноставна и лесна за употреба.

  • Не’рѓосувачки челик
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping