НЕЛЕПЛИВА ГРИЛ ТАВА

(7 коментари)

699 ден
бесплатна достава

Уживај во вкусот на скара во секое време во годината со помош на оваа практична грил тава

Предности при користење на овој производ

Нелеплива облога – Нелеплива облога со која ќе можеш да подготвуваш јајца, омлети и други јадења со само капка масло. По готвењето, чистењето е леснотија.

Практична – Грил тавата нуди практично, стилско и трајно решение за готвење во кујната. Таа ќе ти овозможи подготовка на вкусно месо дури и во зима – без да треба да се мачиш со јаглен, палење оган и чад.

Отпорна на гребење – Лесна за чистење и безбедна за во машина за садови.

 

Дали посакуваш вкусни стекови, сочни бургери или ќебапчиња, но времето надвор баш не е соодветно за скара? Запознајте ја нелепливата грил тава, одлична за подготовка на скара на шпорет, со која ќе го подготвиш месото до совршенство. Без разлика на сезоната или годината, нашата тава ќе ти овозможи идеално и практично решение за готвење во кујната.

Приреди забава со скара во удобноста на твојот дом, без разлика на времето и сезоната, со помош на оваа висококвалитетна грил тава. Обложена е со цврста нелеплива облога, која гарантира долготрајна употреба и вкусни резултати секој пат. Може да се користи на сите видови шпорети.

Грил тавата нуди практично, стилско и трајно решение за готвење во кујната. Таа ќе ти овозможи подготовка на вкусно месо дури и во зима – без да треба да се мачиш со јаглен, палење оган и чад.

Готвењето со грил тава го елиминира ризикот од изгореници со кои можеш да се здобиеш при традиционална подготовка на скара. Можеш да испробаш подготовка на различна храна: јајца за појадок, сланина или колбаси, ручек со сирење на скара, зеленчук или вечера со вкусен стек, бургери, пилешко и морска храна.

Тавата е отпорна на гребење и нелеплива, па ќе можеш да подготвуваш јајца, омлет или други јадења со само капка масло. По готвењето, чистењето е леснотија.

 

Технички карактеристики:

  • Достапна во димензија: 28 х 28cm
  • Одговара на керамичка, електрична и гас подлога
  • Без PFOA, здраво за семејството и околината
  • Висококвалитетен материјал: тефлон

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 69% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Марија Николова
1
Марија Николова
Марија Николова
4/5

Тавата си вреди за цената, љубезна услуга, брза достава. Ќе нарачам уште 3 за колешките од работа :))

10 months ago
Image #1 from Spasovska Ane
1
Spasovska Ane
Spasovska Ane
5/5

Uspesno prigotven prviot rucek so gril tavata, blagodaram.

11 months ago
Image #1 from Kate Matenicarova
1
Kate Matenicarova
Kate Matenicarova
5/5

Mi ja olesnuva rabotata vo kujna, hranata ne se lepi i lesno se cisti

11 months ago
Image #1 from Sekulov Slave
1
Sekulov Slave
Sekulov Slave
4/5

Ja kupiv za soprugata i e prezadovolna od kvalitetot na tavata

11 months ago
Image #1 from Trajco Pecev
1
Trajco Pecev
Trajco Pecev
4/5

tavata vrede za parite!

1 year ago
Image #1 from Mirkovska Milena
1
Mirkovska Milena
Mirkovska Milena
4/5

Denes prv pat ja probav.Mnogu lesno se cisti i treba malku maslo za gotvenje.

1 year ago
Image #1 from Nikola.
1
Nikola.
Nikola.
4/5

Samo za strastveni gurmani :D

1 year ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping