НАВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ

1.399 ден
бесплатна достава

Антибактериски навлажнуваш кој е задолжителен за сувите зимски денови.

Најнова технологија со UV ламба.

Стерилизација и дезинфекција до 99.7%.

Навлажнување со висока ефикасност.

Едено копче за да се отвори.

Универзален дизајн на тркала.

Може да се додаде ароматерапија и хипохлоритно средство за дезинфекција.
Ултравиолетова гермицидна светилка.
Се полни на USB, брзо и ефикасно.
Тивок додека работи.

  • Димензии: 23*23*6 cm
  • Тежина: 1.52 kg
  • Работен напон: 3,7V / 1200mAh
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping