МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО КУЈНСКО РЕНДЕ

590 ден
бесплатна достава

Подготвувањето храна ќе биде побрзо, позабавно и поудобно!

Предности при користење на овој производ

Мултифункционален дизајн – Сетот доаѓа со 6 променливи сечила со различни дебелини и форми. Сечилата се исклучително остри и многу лесни за монтирање и отстранување.

Компактен и практичен – Сетот зафаќа многу малку простор во кујната и се пере во машина, па затоа е лесен за одржување.

Побрза подготовка на храна – Значително ќе заштеди време поминато во кујната – брзо и ефикасно ќе сецкаш овошје и зеленчук, без да се грижиш за повреди и исеченици.

Не дозволувај подготвувањето ручек да биде долг, мачен и стресен процес за тебе! Олесни си го сечкањето и подготвувањето салати и оброци со овој кујнски сет со 8 различни функции.

Со купување на овој комплет, ќе добиеш вистински помошник во кујнатаќе заштедиш време потрошено за сечкање овошје и зеленчук.

Сетот зафаќа многу малку простор во кујната и се пере во машина, па затоа е лесен за одржување.

Мултифункционален сад кој ќе ти ја олесни работа во кујна, особено кога се во прашање салатите и зеленчукот.

Твојот нов помoшник во кујна кој ќе ти го скрати времето за готвење, од подготовка до сервирање на храната.

Практично мултифункционално ренде кое ќе ти заштеди време во кујната и ќе имаш посредена кујна без голем број ножеви и неред.

 

Брзо и лесно го прави зеленчукот во различни форми, големини и дебелини.

Можеш лесно да исечкаш зеленчук, овошје па дури и најтврдо сирење.

Ергономска рачка удобна за држење и ракување.

Голем сад за складирање на исечканата храна.

Совршено дизајниран за сечење зеленчук удобно, брзо и безбедно.

Сетот доаѓа со 6 променливи сечила со различни дебелини и форми. Сечилата се исклучително остри и многу лесни за монтирање и отстранување.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: ЕКО пластика

 

Во сетот добиваш:

  • 8 x Додатоци

 

Нарачајте го вашето веднаш со 67% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping