ПРАКТИЧНА ЗАКАЧАЛКА НА СКЛОПУВАЊЕ

599 ден
бесплатна достава

Направи простор за новите парчиња облека

Предности при користење на овој производ

Заштеда на простор – Заборави на маиците, кошулите и панталоните кои испаѓаат штом ја отвориш вратата од плакарот. Стави повеќе парчиња сега само на една закачалка.

Заштедува време – Избегнувај да ги пеглаш работите секој ден благодарение на ова практично и брзо решение.

Издржлив материјал – Направенa е да издржи 8 парчиња облека, така што ќе заштеди огромен простр во твојот плакар.

Имаш големо семејство и премногу натрупана гардероба во плакарите и недостаток на простор за истата?

Ако го делиш плакарот со брат, сестра или партнер, оваа практична закачалка ќе ти стане омилен помошник. Стави ги сите твои работи на едно место без напор. Не дозволувај твојата облека да биде уништена и згужвана поради недостаток на простор во гардеробата.

Оваа практична закачалка за облека е специјален уред дизајниран да заштеди простор во твоите плакари, има компактна големина и е лесна за носење.

Заборави на маиците, кошулите и панталоните кои испаѓаат штом ја отвориш вратата од плакарот. Стави повеќе парчиња сега само на една закачалка.

Избегнувај да ги пеглаш работите секој ден благодарение на ова практично и брзо решение.

Оваа прачтична закачалка е направенa од издржлив материјал и може да собере 8 парчиња облека, така што ќе заштеди огромен простр во твојот плакар.

Технички карактеристики:

  • Материјал: Високо квалитетна пластика
  • Собира 8 парчиња обека

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 60% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping