МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ШТРАФЦИГЕР

499 ден
бесплатна достава

Еден од најпрактичните алати на пазарот кој штеди простор, време и пари!

Предности при користење на овој производ

Практична комора – Мултифункционалниот шрафцигер доаѓа со 6 бита – PH 1, PH 2 и PH 3, рамни – 3 мм, 4 мм и 6 мм, а можеш да додаваш и свои битови.

Лесна промена на битовите – Само повлечи го горниот дел од шрафцигерот нагоре, заврти ја комората за да го избереш саканиот дел и заклучи. Шрафцигерот е подготвен за употреба!

Магнетизиран – Битовите што доаѓаат со мултифункционалниот шрафцигер се зајакнати со магнет, така што битчето што ќе го избереш на шрафцигерот е обезбедено и сигурно нема да испадне!

Заштеди пари – Не мора да поседуваш комплети за повеќе намени и арсенал од шрафцигери, заборави на носење тешки кутии со еден куп алатки… Го имаме врвното решение кое ќе заштеди простор, време и пари.

Твој омилен асистент – Мултифункционалниот шрафцигер е специјално дизајниран да решава проекти кои ти изгледаат невозможни, со чија помош брзо и лесно ќе ја завршиш секоја работа низ куќата, во работилницата, гаражата или на градилиштето. Идеален е за сите членови на семејството, со својата практичност и едноставност ќе им го олесни секојдневието на сите!

Дали се нервираш кога не можеш да најдеш шрафцигер што одговара или кога парчињата паѓаат и се расфрлаат на подот? Имаме решение за тебе! Запознај го мултифункционалниот шрафцигер кој ти овозможува да користиш различни битови во еден шрафцигер!

Има интегрирана комора за 6 бита. Сè што треба да направиш е да го повлечеш тој дел до врвот, да го свртиш за да го избереш соодветниот бит и да го заклучите со влечење надолу.

Оваа револуционерна алатка е многу лесна за употреба и секој треба да ја поседува. Лесно и брзо менувај битови со вртење што ќе ја забрза секоја работа.

Нема да мораш да бараш и трошиш пари на различни шрафцигери, ќе добиеш сè во еден производ!

Мултифункционалниот шрафцигер е уникатна и апсолутно неопходна алатка, која ќе ти овозможи да поправиш сè, само избери го вистинскиот дел!

Технички карактеристики:

  • 6 шрафцигери во еден
  • Должина: 22 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 61% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping