МУЛТИНАМЕНСКО ФЛЕКСИБИЛНО ОГЛЕДАЛО

(5 коментари)

599 ден
бесплатна достава

Флексибилно огледало кое зголемува 10X

Предности при користење на овој производ

Осветлување совршено за шминкање – Благодарение на LED осветлувањето, нема да мораш да се грижиш за лошите резултати на шминкањето, а сликите ќе излезат совршено.

Зголемување до 10 пати – За кристално чисто гледање и прецизно бричење, нанесување шминка, пилинг и слично.

Се ротира за 360 ° – Ти овозможува да ја прилагодиш под кој било сакан агол.

Идеална големина – Доволно е големо за да овозможи прецизно и детално шминкање, а сепак е компактно и удобно за носење.

Флексибилен држач – Се прицврстува на рамна површина со силен вакум.

Направи си го секојдневието полесно и поубаво со практично зголемување на огледалото, без разлика дали си дама или од посилниот пол.

Ова огледало е неспоредливо попрактично од обичното, бидејќи има можност за прилагодување.

Можеш да го пренесеш онаму каде што најмногу ти одговара за да го користиш во даден момент, може да го ротираш во сите правци, зголемува дури 10X и има LED светло.

Огледалото има флексибилен држач кој се прицврстува на рамна површина со силен вакум. Ова ќе ти овозможи брзо, лесно и прецизно да нанесуваш шминка во која било просторија. Зголемување на сликата и LED светло ќе ти го олеснат средувањето на лицето, корегирање на веѓите, обетките или бричење кај мажите.

Моќното 10X зголемување на ретровизорот со системот дневна светло ти овозможува да ја направиш твојата шминка и другите функции на негување во темница и да го видиш лицето јасно.

Поради ротирачката вртлива глава од 360 ° и екстра долгиот 11,5 инчен посебен дизајн на гузов врат, производот може да се користи како многу разноврсно огледало.

Благодарение на мала тежина, безжичен и лесен за составување, го прави огледалото идеално за патувања. Можеш лесно да го ставиш во твојот козметички футрол или багаж.

Огледалото е доволно големо за да правиш што сакаш со него, а сепак лесно можеш да го понесеш на пат, ако мислиш дека ќе ти треба без да зазема многу простор. Дијаметарот на огледалото е 17.75 см.

За да ракуваш со ЛЕД-светлото, потребно е претходно да вметнеш 3 x AAA батерии (тие НЕ се наоѓаат во пакетот).

 

Технички карактеристики:

  • Дијаметар на огледалото: 17.75 см
  • Работи на 3 x AAA батерии (тие НЕ се наоѓаат во пакетот)
  • 10X зголемување
  • Ротација 360 °
  • Флексибилен држач
  • LED светло

 

Нарачајте го вашето веднаш со 57% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Марија Ангелова
1
Марија Ангелова
Марија Ангелова
5/5

10Х ПОГОЛЕМА МАГНИФИКАЦИЈА ОД КОЛКУ ШТО МИСЛИТЕ!
Го порачав за мајка ми и тоа е сликата што ми ја испрати.
За сите што не се сигурни што тоа 10х магнификација значи, тоа значи дека може да ја видите секоја пора на вашето лице. Лесно го прилепив за огледалото и на првиот поглед се шокирав. Не очекував волку голема магнификација. Продуктот е феноменален

11 months ago
Image #1 from Силвана Рустемова
1
Силвана Рустемова
Силвана Рустемова
5/5

Ова огледалце е супер. Лесно се прилепува за рамни површини, се врти само основата и тоа е тоа, не се чувствувам како да треба да го мислам или дека ќе го најдам на земја скршено, се гледа дека цврсто стои. Исто така, се витка, врти, горе доле, лево десно во секоја насока тотална флексибилност и светлото е од голема помош. препорачувам

11 months ago
Image #1 from Верица Танева
1
Верица Танева
Верица Танева
5/5

Isto kako na reklamata, mi stoi na ogledalo veke 1 nedela bez znaci na popustanje

11 months ago
Image #1 from Jovana Markovska
1
Jovana Markovska
Jovana Markovska
5/5

Go poracav ova bidejki nosam ocila i nemozam ubavo da gledam vo ogledado. Ova ima fenomenalna magnifikacija, duri neverojatna. Prezadovolna sum!

12 months ago
Image #1 from Igor
1
Igor
Igor
5/5

Go kupiv za zena mi bidejki ima problemi so vidot i ova e odlicno za nea, moze da se sprema bez nosenje ocila. Svetloto i zgolemuvanjeto se mnogu dobri duri i jas gi koristam na momenti, navistina dobro ogledalo

1 year ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping