МОЌНА ПРАВОСМУКАЛКА ЗА АВТОМОБИЛ 12V

1.190 ден
бесплатна достава

Исчисти го секој агол во твојот автомобил со моќната преносна правосмукалка за автомобил

Предности при користење на овој производ

Стигни до најтешките места – Ќе добиеш долга екстензија за тешко достапни места во автомобилот

Автомобилско напојување – Само поврзете ја правосмукалката со напојувањето на автомобилот и исчисти го секој неред брзо и лесно.

Мултифункционален дизајн – Собери животински влакна, прашина, трошки и друго.

Филтер што може да се пере – Кога ќе се наполни филтерот за малата правосмукалка, само измиј го со вода, исушi го и ќе биде подготвен за нова употреба!

Повторно настана хаос во автомобилот? Некој истури трошки, миленикот остави влакна по седиштата, нема начин да ја однесеш колата до правосмукалка, а ти мразиш да ја вклучуваш правосмукалката за секоја ситница или едноставно не можеш да стигнеш до некои места со неа.

Ако бараш високо ефикасна преносна правосмукалка за твојот автомобил, тогаш оваа правосмукалка е вистинскиот избор за тебе! Нејзината компактна големина и мала тежина ја прави исклучително практичен и корисен уред за чистење и одржување на твојот автомобил. Може да се смести во мал простор и да ти биде на дофат кога и да ти е потребна.

Нередот ќе го исчистиш со правосмукалка многу брзо и лесно ќе ја вратиш правосмукалката на своето место.

Има моќно вшмукување, со што лесно чисти и влажна и сува нечистотија. Тешко достапните области може лесно да се пристапат со специјалниот додаток.

За да ја употребиш, поврзи ја правосмукалката со приклучокот за запалка во твојот автомобил. Вклучи го прекинувачот за напојување и правосмукај го автомобилот, лесно и едноставно.

Вакуумските филтри често се заглавуваат со инсекти, мали парчиња нечистотија, коса, итн. Благодарение на практичноста на самиот дизајн, можеш лесно да го исчистиш филтерот на правосмукалката со едноставно перење.

 

Технички карактеристики:

  • Моќност: 120W
  • Напон 12V

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 51% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping