МОЌНА КУЈНСКА ОСТРИЛКА ЗА НОЖЕВИ

399 ден
бесплатна достава

Дај им втора шанса на твоите стари ножеви со оваа професионална острилка

Безбедна и лесна за употреба!

Предности при користење на овој производ

Професионална острилка – Опремена е со професионален камен за острење со висока брзина, ќе ти ги врати ножевите и ножиците остри како нови.

Идеална за секаков вид на ножеви – Брзоостречки камен кој помага за острење на сечилата, од ножеви и ножици до мали рачни алатки.

Безбеден и лесен за употреба – Лесно и едноставно за работење.

Сакаш да го продолжиш векот на твоите ножеви, ножици и други апарати за домаќинството со најновата технологија на оваа безжична повеќенаменска острилка? Продолжи го животниот век на твоите омилени ножеви и врати ја нивната острина!

Ако досега напорно се трудеше да ги остриш ножиците, ножевите, пилите или другите алатки, сега ќе ти биде вистинско задоволство со нашата моќна кујнска острилка за ножеви!

Оваа алатка ќе ти помогне да ги вратиш првичниот сјај и острина на твоите ножеви како првиот ден кога си ги купил.

Опремена е со професионален камен за острење со висока брзина, ќе ти ги врати ножевите и ножиците остри како нови.

Острилката за ножеви е одлична за сите други сечила кои редовно ги користиш во домот, како ножици, џебни ножеви, спортски и ловечки ножеви, сечила од малите кујнски апарати и секакви видови на градинарски алати.

Безжична е и работи со 4 батерии АА, кои не се вклучени.

Компактниот дизајн ти овозможува лесно складирање и лесна употреба.

Високо квалитетен материјал за долготрајно и безбедно користење.

 

Технички карактеристики:

  • Работи на 4 x AA батерии (не се вклучени)
  • Димензии: 15 x 8.5 x 6cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 79% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Доколку обожавате да готвите, сигурно знаете дека најголемиот непријател на готвењето е тапиот нож? Нема веќе потреба да трошите пари на нови и скапи ножеви, со Swifty Sharp Острилката за ножеви ќе ги вратите повторно во функција Вашите стари ножеви и ножици. Брзо, лесно и безбедно.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping