МОЌНА И БРЗА ГРЕАЛКА ЗА ВО АВТОМОБИЛ

499 ден

61 in stock

Идеално решение за во зимските денови

Предности при користење на овој производ

Практичен и ефикасен – Висока ефикасност и мултифункционалност со голема моќност и брзо загревање.

Одлична замена за клима – Постави ја каде и да посакаш во автомобилот и вклучи ја опцијата за ладење или греење.

Брза и ефикасна работа – Може да се загрее брзо за само една минута.

Ротирачки држач – Многу практична и лесно пренослива. Прилагоди го саканиот агол со држачот, кој може да се ротира за 180 степени.

Економичен и исплатлив – Користи го овој уред и во лето и во зима, без зголемена потрошувачка на гориво, за разлика од климата.

Заборави на замаглените прозорци – Реши го проблемот со замаглување и замрзнување на шофершајбната и обезбеди безбедно возење.

Имаш проблеми со климата во автомобилот? Ние го имаме вистинското решение за тебе.

Оваа практична греалка-вентилатор за во автомобил ќе те разлади или загрее кога имаш потреба.

Има јачина од 150w и работи на стандард приклучок од 12v.

Постави ја каде и да посакаш во автомобилот и вклучи ја опцијата за ладење или греење. Исто така можеш и да ја користиш за брзо одмрзнување на стаклата во зима.

Во зима е многу практична бидејки многу побрзо загрева од климата во автомобилот, така во ладните утра за миг ќе се стопли внатре.

Ти овозможува брзо одмрзнување или одмаглување на прозорците, за да можеш безбедно и удобно да одиш на работа или да патуваш и да стигнеш до твојата дестинација.

Благодарение на овој внатрешен електричен грејач кој работи со приклучок од 12V во автомобилот (запалка) можно е да се загрее целиот автомобил за само неколку минути.

Има ергономски дизајн и ротирачка основа за 180 степени.

Овој грејач-вентилатор бара минимална количина на енергија – се поврзува на местото на запалката.

Тој е помал, па лесно може да се стави под седиштето или под воланот.

Технички карактеристики:

  • Моќност: 150W
  • Напојување: 12V
  • Материјал: ABS
  • Димензии: 165мм x 155мм x 85мм
  • Должина на кабелот: 136см

 

Нарачајте ја вашата СЕГА веднаш со 77% ПОПУСТ. Количините се ограничени!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping