МОЌЕН ГРЕЈАЧ 350W

999 ден
бесплатна достава

Штедлив и моќен мини грејач од 350W идеален за затоплување во зимските денови

Предности при користење на овој производ

Не зазема простор – Се вклучува во ѕиден штекер и не зазема многу простор.

Штедлив – Троши минимална количина електрична енергија.

Безбеден – Безбеден уред за дополнително загревање до 25m².

Ефикасен и моќен 350W – ќе те загрее за само неколку минути, се што треба да направиш е да го вклучиш во струја и за неколку минути просторијата ќе биде топла.

Почнува да ви застудува, а не сакаш да ја зголемиш сметката за греење? Дали греењето во твојот дом не те затоплува доволно? Ослободи се од големите греалки кои зафаќаат многу простор.

Ти го претставуваме овој Моќен Грејач 350W за затоплување со керамички дизајн која ти нуди моментална топлина.

Трансформирај го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја сега со практичен и лесно пренослив моќен грејач коа ќе создаде топлина и удобност во бањата, во спалната соба, во дневната, детската соба или пак на твоето работно место. Одличен е за догревање на мала просторија за само неколку минути.

Компактен, едноставен и лесен за пренесување низ соби и простории. Едноставен е за користење -работи на струја од 220 волти. Идеално решение за патувања, викендици, канцеларии и слично.

Само приклучи го во струја, постави ја саканата температура на самиот грејач кој содржи голем и прегледен ЛЕД дисплеј и уживај во топлината. Се вклучува во ѕиден штекер и не зазема многу простор.

Специјално пластично куќиште кое останува ладно на допир.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: цврста пластика
  • Влез: 120V AC 60Hz
  • Димензии приближно: 10cm x 7cm x 16cm
  • 2 Режими на работа
  • LED дисплеј и тајмер
  • Вртлив приклучок за 180°
  • Заштита од прегревање
  • Прилагодлив термостат
  • Моќност: 350W

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 65% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping