МОНТАЖЕН ГАРДЕРОБЕР

1.399 ден
бесплатна достава

Clear

Елегантно и брзо решение за расфрланите алишта во домот

Предности при користење на овој производ

Ослободи повеќе простор за нови алишта – Стави ги сезонските алишта и чевли во овој монтажен гардеробер а гардероберот што го користиш секојдневно нека остане уреден и прегледен.

Пренослив плакар – Неуредната соба е ноќна мора кога треба да го пронајдеш она што ти треба. Со овој гардеробер ќе направиш дополнителен простор за алишта.

Заштити ја облеката и заштеди простор – Предниот дел на плакарот се затвора, што ќе ја заштити облеката од прашина, домашни миленици и мали деца. Ткаенината е водоотпорна и не пропушта влага, а ќе обезбеди оптимален проток на воздух!

Лесна инсталација – Овој гардеробер можеш сам да го склопиш само со монтажа на шипки и прегради кои совршено се вклопуваат.

Алиштата се натрупуваат и просторот во плакарот се намалува? Престани да се бориш со еден куп работи за кои едвај наоѓаш место! Ова едноставно решение ќе ти даде многу дополнителен простор за нови алишта!

Закачи ги сите кошули или јакни, патики, чизми, сандали во секој ред и заштити ги од уништување.

Стави ги сезонските алишта и чевли во овој монтажен гардеробер а гардероберот што го користиш секојдневно нека остане уреден и прегледен.

Облеката во плакарот ќе биде заштитена од прашина, нечистотија и влага, а домашните миленици нема да можат да дојдат до нив и да ги уништат. Скелетот на плакарот е изработен од силни челични шипки, а платното е водоотпорно армирано платно. Совршено ќе се вклопи во секој затворен простор!

Овој гардеробер можеш сам да го склопиш само со монтажа на шипки и прегради кои совршено се вклопуваат.

Покрај полиците ќе имаш и можност да ги закачиш кошулите и платињата за да не се стуткаат.

Неуредната соба е ноќна мора кога треба да го пронајдеш она што ти треба. Со овој гардеробер ќе направиш дополнителен простор за алишта.

Предниот дел на плакарот се затвора, што ќе ја заштити облеката од прашина, домашни миленици и мали деца. Ткаенината е водоотпорна и не пропушта влага, а ќе обезбеди оптимален проток на воздух!

 

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика, платно
  • Димензии: 130 x 45 x 175 cm
  • Супер издржлив до 150kg

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping