МИНИ ТАСТАТУРА

699 ден
бесплатна достава

Мала удобна и компактна за полесно сурфање на интернет преку твојот смарт телевизор

 

  • Лесно ракување и пренослива големина
  • Во кујна, спална, дневна соба и бања, може да манипулираш со твојот лаптоп таблет телевизор или гејмерски систем со само едно копче
  • Има вградено tauchpad за полесна работа
  • Идеална за комбинација со паметен телевизор
  • Може да се користи и како далечински управувач

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

  • Растојание за пренос: до 10 метри
  • Батерија: литиумска батерија што се отстранува
  • Фреквенција: 2.4GHz
  • USB кабел за полнење
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping