МИНИ РАЧНА ПЕГЛА НА ПАРЕА

999 ден
бесплатна достава

Ослободи се од збрчканата облеката која тешко се пегла брзо и лесно!

Предности при користење на овој производ

Мини дизајн – Мини рачната пегла за облека е одличен придружник при патувања благодарение на нејзиниот уникатен дизајн.

Титаниумска плоча – Висококвалитетната табла нема да ја оштети твојата облека и нема да дозволи да се залепи.

Загревање за 20 секунди – Потребно е помалку од половина минута за да се загрее пеглата и веќе можеш да ја користиш.

Исклучително практична – Сега можеш да пеглаш и сува и мокра облека без мака.

Спреј за вода – Со притискање на копче можеш да испрскаш парче облека што сакаш да го освежиш.

Дали помислата за пеглање те прави нервозна? Дали ја одложуваш оваа домашна работа со денови? Од сега пеглањето ќе можеш да го вршиш со многу леснотија без да имаш потреба да од специјална даска за пеглање или рамна површина.

Олесни го твоето секојдневие со практична мини рачна пегла на пареа. За миг поправи ги наборите на облеката, без оглед на материјалот од кој е направена. Испеглај ја твојата гардероба без разлика дали е мокра или сува.

Дизајнирана е специјално да го скрати времето на твоите секојдневни обврски околу алиштата.

На лесен и едноставен начин ги пегла сите изгужвани рабови, 5 пати побрзо отколку со обична пегла.

Мини преносливата пегла на пареа е целосно безбедна дури и за најчувствителните ткаенини, како свилата. Со само еден потег може да ја исправи збрчканата облека во вертикална положба.

Висококвалитетната табла нема да ја оштети твојата облека и нема да дозволи да се залепи.

Потребно е помалку од половина минута за да се загрее пеглата и веќе можеш да ја користиш.

Со притискање на копче можеш да испрскаш парче облека што сакаш да го освежиш.

Мини рачната пегла за облека е одличен придружник при патувања благодарение на нејзиниот уникатен дизајн.

Нема истекување на вода под агол од 45 степени, а капацитетот на вода за едно полнење е 80 ml.

Технички карактеристики:

  • Моќност: 30W
  • Напон: 110V-240v
  • Време на загревање: 15-20 секунди
  • Капацитет на резервоарот за вода: 80 ml

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 54% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping