МИНИ ЕЛЕКТРИЧНА МЕЛНИЦА

799 ден
бесплатна достава

Мини електрична мелница за за брзо и лесно мелење на што и да посакаш.

Одлична е за мелење на разни намирници и правење зачини: соја, пиперки, кикирики, сусам, кафе, житарки, ореви, грав и многу повеќе.

Со само едно стискање на копчето кафето ќе биде смелено.

Лесна е за употреба и за чистење.

Уникатен дизајн и класичен стил што создава поголемо задоволство.

Отпорност на корозија, нетоксични, здрави и добри механички својства.

  • Напон: 220V
  • Номинална фреквенција: 50Hz
  • Моторна моќност: 150W
  • Капацитет: 400мл
  • Материјал: не’рѓосувачки челик
  • Димензии: 17 х 10,5см / 6,69 х 4,13 инчи (приближно)
  • Ширина на чинијата: 5см
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping