МИНИ ЕЛЕКТРИЧНА ГРЕАЛКА

1.499 ден
бесплатна достава

Штедлива и брза електрична греалка идеална за затоплување во зимските денови

Предности при користење на овој производ

3 режими на поставување – вој пренослив електричен грејач со 3 режими на поставување: вентилатор, топол воздух и многу жежок воздух.

Не зазема простор – Се вклучува во ѕиден штекер и не зазема многу простор.

Штедлива – Троши минимална количина електрична енергија.

Прилагодлив нагоре и надолу 90 ° – грејачот може да се прилагоди рачно, 90 ° горе – долу.

Контрола на температурата – кога температурата ќе достигне одредени 90 ℃, грејачот ќе престане да се загрева за да биде безбеден, кога температурата ќе се спушти до 75 ℃, се рестартира автоматски.

Брзо загревање – грејачот може брзо да се загрее за само неколку секунди.

Почнува да ти застудува, а не сакаш да ја зголемиш сметката за греење? Дали греењето во твојот дом не те затоплува доволно?

Ослободи се од големите греалки кои зафаќаат многу простор со оваа мини електрична греалката за затоплување со 3 режими и брзо загревање.

Трансформирај го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја сега со практична и лесно пренослива греалка која ќе создаде топлина и удобност во бањата, во спалната соба, во дневната, детската соба или пак на твоето работно место.

Одлична е за догревање на мала просторија за само неколку минути.

Компактна, едноставна и лесна за пренесување низ соби и простории.

Оваа пренослива мини греалка има 3 режими на поставување и се прилагодува 90 ° нагоре и надолу.

Самата греалка е интелигентна и безбедна за користење, автоматски се гаси кога ќе достигне температура од 90 ℃ и се рестартира автоматски кога температурата ќе се спушти до 75 ℃.

Грејачот е лесен и пренослив, лесен за носење до секој агол.

Технички карактеристики:

  • Номинален напон: 110V
  • Должина на кабел: 150см
  • Прилагодување: 90 степени
  • Моќност 1000W

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping