ШТЕДЛИВА МИНИ ГРЕАЛКА

859 ден
бесплатна достава

Штедлива мини греалка идеална за затоплување во зимските денови

Предности при користење на овој производ

Не зазема простор – Се вклучува во ѕиден штекер и не зазема многу простор.

Штедлива – Троши минимална количина електрична енергија.

Безбедна – Безбеден уред за дополнително загревање до 25m².

Прилагодлива температура – Прилагодлив термостат ( 15ºC – 32ºC ), тајмер до 12 часа, 2 нивоа на циркулација.

Почнува да ви застудува, а не сакаш да ја зголемиш сметката за греење? Дали греењето во твојот дом не те затоплува доволно? Ослободи се од големите греалки кои зафаќаат многу простор.

Ти ја претставуваме оваа Мини Греалка за затоплување со керамички дизајн која ти нуди моментална топлина.

Трансформирај го студениот простор во пријатна средина без зголемување на сметката за струја сега со практична и лесно пренослива греалка која ќе создаде топлина и удобност во бањата, во спалната соба, во дневната, детската соба или пак на твоето работно место. Одлична е за догревање на мала просторија за само неколку минути.

Компактна, едноставна и лесна за пренесување низ соби и простории. Едноставна е за користење -работи на струја од 220 волти. Идеално решение за патувања, викендици, канцеларии и слично.

Само приклучи ја во струја, постави ја саканата температура на самата греалка или преку далечинскиот управувач и уживај во топлината. Се вклучува во ѕиден штекер и не зазема многу простор.

Специјално пластично куќиште кое останува ладно на допир.

Технички карактеристики:

 • Автоматско исклучување
 • Троши минимална количина електрична енергија
 • Прилагодлив термостат ( 15ºC – 32ºC ), тајмер до 12 часа, 2 нивоа на циркулација
 • Безбеден уред за дополнително загревање до 25m²
 • Димензии: 15 x 9 x 9cm
 • Моќност: 400W
 • Приагодлив термостат: 15ºC – 32ºC
 • Пакетот вклучува далечинскиот управувач
 • Напон: 220-240 V
 • Тежина: 500g

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 59% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

 • Димензии: 15 x 9 x 9cm
 • Моќност: 400W
 • Приагодлив термостат: 15ºC – 32ºC
 • Пакетот вклучува далечинскиот управувач
 • Напон: 220-240 V
 • Тежина: 500g
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping