МИНИ ВЕНТИЛАТОР ЗА АВТОМОБИЛ

590 ден
бесплатна достава

Мини-вентилатор за разладување на автомобил

Предности при користење на овој производ

Идеален за жешките летни денови – Ултра тивок вентилатор погоден за автомобил, совршена опција за летно разладување.

Мини вентилатор – Лесно пренослив, речиси нечуен. Со малата моќност штеди енергија и бензин, но влијае за оддржување на циркулацијата на возхудот и отстранувањето на чудни мириси.

Погоден за автомобили, автобуси, камиони – Може да се постави на предното стакло т.е. шофершајбната, на вратите од автомобилот, на таблата, на потпирачот помеѓу седиштата итн.

Исклучително користна направа за намалување на високата температура во внатрешноста на возилото.

Ултра тивок вентилатор погоден за автомобил, совршена опција за летно разладување. Ротира 360 степени и може да се прилагодат да дуваат во која било насока и под кој било агол.

Лесно пренослив, речиси нечуен. Со малата моќност штеди енергија и бензин, но влијае за оддржување на циркулацијата на возхудот и отстранувањето на чудни мириси.

Може да се монтира каде било во автомобилот, користејќи двострани лепливи ленти, кои ги добиваш со вентилаторот.

Се приклучува на запалка на сите возила од 12v, кабелот за напојување е доволно долг за да се постави вентилатор во било кој простор од возилото.

Многу квалитетна изработка, цврста и фино обработена пластика.

 

Технички карактеристики:

  • 12V приклучок (на запалката)
  • 360° ротација
  • Моќност: 4W

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 65% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping