МЕЛНИЦА ЗА ПИПЕРКИ

799 ден
бесплатна достава

Подготви го највкусниот домашен ајвар со помош на рачна мелница за пиперки, за брзо и едноставно мелење. Брзо и лесно мелење на пиперки, месо или што и да посакаш.

Лесно и брзо правење на домашна зимница. Може да се користи и за мелење зеленчук, лук, овошје. Компактен дизајн за едноставно складирање.

Сечилата се направени од високо-квалитетен нерѓосувачки челик, додека пак останатиот дел е направен од пластика без BPA. Компактна големина и делови што се отстрануваат, погодно складирање и малку зафатен простор во твојата кујна.

  • Сечила од високо квалитетен нерѓосувачки челик
  • Компактна големина и делови што се отстрануваат
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping