КОРЕКТОР ЗА ГРЕБНАТИНИ

499 ден
бесплатна достава

Поправи ги гребаниците без бојадисување и без мајстор

Предности при користење на овој производ

Заштеди пари – Нема потреба од механика и скапи поправки на автомобилот бидејќи сега можеш сам да ги поправуваш гребнатините а маркерот можеш да го користиш одново и одново.

Незабележлива поправка – Супстанцата од овој маркер нема мирис и боја, а исто така не содржи никакви штетни материи.

Универзален фломастер – Се прилагодува на било која боја на автомобили.

Траен, нетоксичен, водоотпорен – Остава сјаен и полиран изглед по правилната употреба. Не содржи токсини и непријатен мирис.

Лесно се аплицира и брзо се суши – Составот вклучува специјални полимери кои создаваат заштитен слој.

Лесно, практично и евтино решение со овој иновативен отстранувач на гребнатини, реквизит кој мора да се има во секој автомобил.

Нема потреба од механика и скапи поправки на автомобилот бидејќи сега можеш сам да ги поправуваш гребнатините а маркерот можеш да го користиш одново и одново.

Маркерот ги поправа гребнатините со специјална течност која се соединува со бојата и со помош на сончевите зраци, реагира, ја пополнува гребнатинката и се стврднува.

Овој не-токсичен, без-мирис, водоотпорен маркер може да го користиш на сите видови возила и бои. Ќе ти заштеди време, додатни нервози и пари.

Исклучително лесно за користење и апликација, се што треба е да поминеш со маркерот преку гребнатинката, и да оставиш сонцето и воздухот да си го завршат своето.

Технички карактеристики:

  • Универзален фломастер
  • Се прилагодува на било која боја на автомобил
  • Со UV заштита

 

Во сетот е вклучено:

  • 1 x Маркер за Фиксирање (7.4 mL)
  • 1 x Резерва за нанесување

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping