МАГИЧНО СРЕДСТВО ЗА ЧИСТЕЊЕ

599 ден
бесплатна достава

Иновативно магично средство кое ќе ја исчисти секоја дамка за само 5 минути

Предности при користење на овој производ

Длабоко чистење – Постигнува извонредни резултати за длабинско чистење дури и на тешко достапни места. Ја враќа свежината, ја спречува појавата на грини и го продолжува животот на апаратите за домаќинство.

Повеќенаменско – Моќната формула ги дезинфицира сите површини во домот, во автомобил или во канцеларија.

Брзо дејство – Активното моќно средство ќе се погрижи дури и за најупорните масни наслаги, старите дамки и нечистотијата за само неколку минути. Исто така брзо се суши и не остава никакви траги зад себе.

Запознај го активното иновативно средство кое ќе ја исчисти секоја дамка за само 5 минути, која можеби си ја избегнувл со години. Уникатната формула ги разградува честичките од нечистотија, ги исфрла на површината и зад себе остава сјајна површина без траги.

Испрскај, почекај неколку секунди, избриши со крпа и гледај како магичното средство на твојот мебел, автомобил или кујнски апарати за домаќинство ги враќа во живот.

Повеќенаменско средство за чистење на различни површини, кое дефинитивно ќе биде една од твоите најдобри инвестиции во чистењето.

Исчисти сè што сакаш брзо, лесно и без неред, од чевли до килими, рингли, печки, аспиратори, славини, мијалници, кујнски пултови, кујнски кабинети, мермер, плочки и керамички површини, алуминиум, тенџериња и тави, градинарски мебел, ПВЦ, мотоцикли, велосипеди , автомобилски бандажи, од внатрешноста и надворешноста на автомобилите до велосипеди, мотоцикли и чамци. Ова средство е наменето и за прозорци, керамички површини, дрво и пластика. Чисти апсолутно се!

Постигнува извонредни резултати за длабинско чистење дури и на тешко достапни места. Ја враќа свежината, ја спречува појавата на грини и го продолжува животот.

Технички карактеристики:

  • Количина: 1000ml

 

Нарачајте го вашето веднаш со 49% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping