МАГИЧНА РОТИРАЧКА МЕТЛА

690 ден
бесплатна достава

Заборави на традиционалното чистење со метла, затоа што сега на располагање ја имаш оваа магична ротирачка метла

Предности при користење на овој производ

Суво и влажно чистење – Мултифункционалната ротирачка четка ќе ти помогне да се ослободиш од влажните дамки, вишокот вода на подот или плочките и многу повеќе.

Тројна ротирачка четка – Која и помага на метлата лесно да ги собере отпадоците и прашината.

Без траги – Заборави на различните четки и бришачи кои оставаат траги.

Лесно миење – За да ја испразниш четката по чистењето, само притиснете едно копче.

Користењето на традиционална метла и правосмукалка е макотрпна работа. Но, можеш да заборавиш на тоа! Ти ја претставуваме светски познатата револуционерна магична ротирачка метла која што е безжична, лесна и лесно ја отстранува секоја нечистотија.

Тајната е во технологијата на тројна ротирачка четка која и помага на метлата лесно да ги собере отпадоците и прашината. Само помини со метлата над отпадоците и тие веднаш ќе исчезнат. Тежи помалку од 1 килограм и може лесно да се складира било каде. Има голем капацитет за собирање отпадоци дури и од најтешко достапните места. Замени ги старите метли, правосмукалки и џогери со оваа магична метла и направи си го животот полесен.

Ќе ти помогне да се ослободиш од влажните дамки, вишокот вода на подот или плочките и многу повеќе.

Без батерии и без кабли така што ќе ви овозможи да заштедите електрична енергија.

Контејнер за собирање на сметот со голем капацитет кој лесно се празни со еден допир.

Технички карактеристики:

  • Тежи помалку од 1kg и може лесно да се складира било каде
  • Димензии: 34 x 18 x 110 cm
  • Без батерии и без кабли
  • Чисти влажни или суви површини

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 61% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping