МАГИЧНА ПРСКАЛКА

399 ден
бесплатна достава

Благодарение на високиот притисок на водата, ќе се ослободиш од нечистотијата од секоја површина!

Предности при користење на овој производ

Мултифункционална – Измиј ја целата нечистотија од автомобилот и од прозорците на твојата куќа до совршенство, олесни си ја работата во градината додека наводнуваш и го одржувш дворот чист.

8 режими на работа – Можеш да избереш еден од дури 8 режими на работа во зависност од тоа што миеш и полеваш.

Измиј ја патеката во дворот – Исчисти ги листовите или калта што си ги нанел со оваа супер моќна млазница.

Направи твојот автомобил да блесне – Користи четка за перење и оваа практична прскалка за да ги отстраниш сите дамки од автомобилот брзо и лесно!

Навади ги цвеќињата – Користи го овој специјален додаток кој создава ефект на прскање и полевај ги цвеќињата, овошјето и зеленчукот во градината побрзо од кога било.

Дозер за средство за чистење – Едноставно стави детергент во шишето и почни да ја користиш прсклаката, со лесни потези ќе ја отстраниш целата нечистотија.

Дали ти е тешко да достигнеш до градината или дури и до твојот автомобил со градинарското црево? Тогаш оваа магична прскалка е совршено решение за тебе!

Измиј го автомобилот како професионалец или исчисти го покривот без да користиш скали со специјални додатоци. Наводнувањето на дворот и градината никогаш не било позабавно и полесно!

Со долг дострел и 8 различни режими на работа, старите проблеми повеќе нема да ти пречат. Лесно се поставува, а уште полесно се користи. Ќе можеш да ги полеваш и најмалите растенија, но и да ги измиеш сите дамки, дури и од масло.

Во зависност од додатокот што ја ставаш, но и од притисокот на водата во самото црево, оваа прскалка развива многу висок притисок на вода, доволно за да ја отстрани калта од патеката или е доволно слаба за да можеш да ги наводнуваш цвеќињата и тревата во целиот двор без какви било проблеми.

Едноставно стави го средството за чистење во шишето кое се наоѓа на самата прскалка и почни со перење на автомобилот.

Измиј ја целата нечистотија од автомобилот и од прозорците на твојата куќа до совршенство.

Можеш да избереш еден од дури 8 режими на работа во зависност од тоа што миеш и полеваш.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика
  • Димензии: 13,5 x 41,5 x 5,5 cm
  • Тежина: 463 g

 

Нарачајте ja вашата веднаш со 67% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping