МАГИЧНА НОЌНА ЛАМБА

799 ден
бесплатна достава

Кој вели дека ламбата мора да свети само на еден начин?

Предности при користење на овој производ

Ѕвездено небо – Уникатната покривка ќе овозможи светлината да помине низ дупките во форма на ѕвезда и да го проектира ноќното небо на твојот таван и ѕидови.

Ги менува боите – Белата, сината, црвената, зелената и розовата се мешаат и прави 7 различни комбинации на бои кои можат да направат твојата соба да блесне.

Ноќно светло – Понекогаш не ни треба забава дома, туку благотворно светло пред спиење. Ќе имаш опција да го вклучиш само белото светло за благ ефект на ноќното небо.

Полесен сон – Дали твоето дете се плаши од темнината? Со пријатната атмосфера што ја создава овој проектор, тој брзо и мирно ќе заспие!

Облачна вечер? Не грижи се, сите ѕвезди се со тебе во оваа светилка. Погледни како 3 LED диоди и проѕирен капак можат целосно да ја трансформираат твојата соба.

Дали твоето дете се плаши од темнината? Со пријатната атмосфера што ја создава овој проектор, тој брзо и мирно ќе заспие!

Без разлика дали сакаш да внесеш романтична атмосфера во собата или да ги воодушевиш децата со нешто интересно, тоа ќе го постигнеш со оваа светилка.

Се вели дека една слика зборува илјада зборови, а веќе си видел слики кои ти покажуваат како твојата соба ќе оживее кога ќе ја вклучиш оваа светилка.

Уникатната покривка ќе овозможи светлината да помине низ дупките во форма на ѕвезда и да го проектира ноќното небо на твојот таван и ѕидови.

Израдувај ја твојата сакана или дечињата денес и нарачај светилка со ноќно ѕвездено небо.

Технички карактеристики:

  • Моќност: 2W
  • Напон: 4,5V
  • Работи на 3 AAA батерии (не се вклучени)
  • Големина на производот (Д x Ш x В): 15,10 x 15,10 x 13,20 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 57% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping