МАГИЧНА ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

699 ден
бесплатна достава

Повеќенаменска четка за чистење садови, кујнски површини, плочки.
Без неред, без нечистотија и без оштетување на твоите раце!

Предности при користење на овој производ

За сите површини – Не плаши се од оштетувања кои можат да настанат при триење и стругање, бидејќи влакненцата на четката се средно дебели и меки – тие успешно ќе ги зачуваат твоите садови или нежните површини.

Различна намена – Четката можеш да ја користиш за чистење на разни садови, како и за други делови од кујната како што се шпоретот или рерната.

Неопходен додаток во кујната – Оваа специјална четка за перење ти нуди безбедност, ефикасност и економичност. Зошто да продолжиш да користиш сунѓери, кога сè може да биде многу полесно и попрактично?

Ергономски дизајн – Дизајн со нелизгачка рачка, 3 додатоци кои лесно ја отстрануваат преостанатата нечистотија од садовите, што може ефикасно да спречи нечистотија да остане во твои раце.

Дали си уморна од досадно и макотрпно чистење што ти ја троши енергијата и ти ги уништува рацете?! Зачувај ја мекоста и нежноста на рацете, заштити ги ноктите и дланките од премногу силни детергенти.

Совршено исчисти ги сите садови, шпориња, тави па дури и други површини без премногу труд и мачење!

Ние имаме феноменален кујнски производ кој не смееш да го пропуштиш!

Оваа електрична четка ги мие садовите наместо тебе, доколку немаш машина за миење садови.

Квалитетните влакна на оваа четка ќе ти го направат животот поедноставен, а околината поубава и почиста.

Оваа четка е идеален избор кога станува збор за миење садови. Не само што темелно ќе исчисти се пред тебе, туку ќе спречи повреди при перење остри предмети, а ќе ти заштеди многу време и пари!

И не само тоа! Со оваа мултифункционална четка освен садовите ќе ги исчитиш сите делови од кујната како шпоретот, рерната или плочките.

Не плаши се од оштетувања кои можат да настанат при триење и стругање, бидејќи влакненцата на четката се средно дебели и меки – тие успешно ќе ги зачуваат твоите садови или нежните површини.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии приближно:
  • Материјал: пластика
  • Работи на батерии 4 x AA

 

Во сетот добиваш:

  • 1 x Електрична четка
  • 3 x Додатоци за чистење
  • 1 x Држач

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping