МАГИЧЕН ЅВЕЗДЕН ПРОЕКТОР

499 ден
бесплатна достава

Внеси го ѕвезденото небо во твојата соба

Предности при користење на овој производ

Пријатни светла – Бела, сина, црвена и зелена измешај и направи 12 различни комбинации на бои кои можат да направат твојата соба да блесне.

Полесен сон – Дали твоето дете се плаши од темнината? Со пријатната атмосфера што ја создава овој проектор, тоа брзо и мирно ќе заспие.

Совршена декорација – Направи нечиј роденден, годишнина или празник поинтересен!

Ѕвездено небо– Чувствувај се како да лежиш на ливада и да ги броиш светлечките ѕвезди за време на студените зимски ноќи.

Облачна вечер? Не грижи се, сите ѕвезди се со тебе во овој магичен ѕвезден проектор.

Без разлика дали сакаш да внесеш романтична атмосфера во собата или да ги воодушевиш децата со нешто интересно, тоа ќе го постигнеш со овој ѕвезден проектор.

Се вели дека една слика зборува илјада зборови, а веќе си видел неколку слики кои ти покажуваат како ќе изгледа твојата соба кога ќе ја вклучиш овој проектор.

Бела, сина, црвена и зелена измешај и направи 12 различни комбинации на бои кои можат да направат твојата соба да заблеска.

Ефектот на овој проектор ќе ги воодушеви твоите гости!

Овој волшебен проектор може да ја направи секоја пригода уште поспецијална! Можеш да ја користиш за празници, родендени и други прослави.

Уживај во менувањето на различни бои кои ќе ги поттикнат сите позитивни чувства. Направи нечиј роденден, годишнина или празник поинтересен и создади незаборавна ѕвездена атмосфера.

Уникатниот проектор со ѕвезди доаѓа со 2 вградени поставки и го украсува твојот ѕид или таван со прекрасна низа ѕвезди во боја.

Технички карактеристики:

  • Работи со 3 АА батерии (не се вклучени)

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 64% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping