МАГИЧЕН ФЕНЕР

490 ден
бесплатна достава

Твојот нов омилен магичен фенер кој никогаш нема да го испуштиш од рака!

Предности при користење на овој производ

Најнова LED технологија – Две мали бели LED светилки на палецот и показалецот, биди сигурен дека ќе имаш доста светлина при рака.

Цврст и издржлив материјал – Изработена е од водоотпорен материјал кој се суши брз.

Најразлични примени – Оваа ракавица со фенер има најразлични примени и може да се користи и за извршување домашни обврски, а и професионално.

Твојот нов омилен фенер кој никогаш нема да го испуштиш од рака. Не троши си го повеќе времето на држење фенер во едната рака кога всушност може да ги користиш двете раци за извршување на твоите обврски, овој магичен фенер ќе ти го осветлува просторот без да го држиш.

Се облекува како обична ракавица на десната рака, но разликата е тоа што има сијалица и ќе ти свети токму таму каде што ти треба, кога и да ти треба!

Твојот палец и показалец ќе ти бидат достапни за фаќање предмети, пишување дури и користење на екран на допир.

Произведена е од цврст и издржлив материјал, наменета за долгогодишно секојдневно користење. Оваа ракавица со фенер има најразлични примени и може да се користи и за извршување домашни обврски, а и професионално.

Лесна е и супер-комотна, скоро незабележителна при носење на раката, едноставно ќе заборавиш дека е на тебе. Бидејќи доаѓаат со најновата LED технологија, биди сигурен дека ќе имаш доста светлина „при рака“.

 

Трехнички карактеристики:

  • Димензии: 36 x 12 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 45% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping