МАГИЧЕН ВАЛЈАК

(4 коментари)

699 ден
бесплатна достава

Clear

Сосема нов начин на бојадисување без неред, капење и истурање боја со нашиот паметен валјак!

Предности при користење на овој производ

Не остава хаос во домот – Заборави на истурање и капење боја што го уништува твојот мебел и под.

Погоден за сите површини – Повеќе не мора да користиш разни помагала за фарбање на различни типови ѕидови – Паметниот валјак е тука како идеален асистент.

Ќе ти заштеди време – Брзо ќе бојадисуваш како вистински професионалец.

Лесно се чисти – Заштеди време за макотрпното чистење на материјалите за бојадисување. Овој производ лесно се мие под силен млаз на вода и останува беспрекорен за следната употреба.

Уморен си од макотрпното фарбање и чистење на материјалот што остава хаос зад себе? Овој валјак е идеално решение за тебе!

Овој валјак беспрекорно ќе ја обои секоја површина, а ти лесно ќе ја подготвиш и исчистиш откако ќе заврши работата.

Стани вистински професионалец за фарбање со помош на овој магичен валјак и сите негови додатоци. Она што го разликува од другите алатки за фарбање е неговата внатрешност која е директно наполнета со боја, така што наоколу нема неред, капење и истурање боја.

Овој магичен валјак е твојот совршен помошник за фарбање ѕидови, едноставен и лесен за употреба. Со магичниот „Paint Roller“ нема капење боја. Едноставно ја истураш бојата во отворот на валјакот за боја и твојот „Магичен валјак“ е подготвен за употреба. Можеш да го измиеш со обична вода.

Внатрешноста на ролерот едноставно се полни со боја со помош на дозер за боја. Поради неговиот посебен облик и дизајн, со него можеш да ги обоиш сите делови од ѕидот без да ги менуваш продолжетоците или да користиш четка.

Одлично за големи површини како што се ѕидови, врати, подови, тавани, покриви и слично.

Дава беспрекорни резултати за само неколку минути.

Едноставно наполни го резервоарот со боја и почни со бојадисување.

Технички карактеристики:

  • Материјал: PP, сунѓер, голема дршка од нерѓосувачки челик што се собира
  • Големина: 31,5 x 23 x 10 CM
  • Тежина: 700 g

Содржина на пакетот:

  • 1 x Магичен валјак
  • 1 x Аголен додаток за полесно фарбање тешко достапни места
  • 1 x Мал валјак
  • 1 x Додаток за цедење боја
  • 1 x Дозерка за боја

 

Нарачајтe го вашиот сет веднаш со 63% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Јован Иванов
1
Јован Иванов
Јован Иванов
5/5

Одлучив да префарбам 3 соби во куќата, разгледав низ интернет и одлучив дека овој сет вреди најмногу за парите.
Не бев разочаран. Лесно се фарби и полни, без капки и рамномерно ја простира бојата, препорачувам

8 months ago
Image #1 from Risto Dimitrov
1
Risto Dimitrov
Risto Dimitrov
5/5

Mi pristigna pred nekoj den i zapocnav so mojot proekt. Cetkata i rolerot ja zavrsija rabotata

8 months ago
Image #1 from Gligor
1
Gligor
Gligor
4/5

Dobar set za farbanje mali proekti. So dodatocite se zgolemuva preciznosta i detalite kaj sitnite mesta i rackata e dosta prakticna.

8 months ago
Image #1 from Maja
1
Maja
Maja
5/5

Odlicen

9 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping