ЛАЖНА БЕЗБЕДНОСНА КАМЕРА

599 ден
бесплатна достава

Твојата безбедност на прво место!

Предности при користење на овој производ

Внатрешна и надворешна употреба – Лажната камера ќе ги измами натрапниците и ќе превенираш штета во домот или деловниот простор. За внатрешна или надворешна употреба.

Лесна и брза инсталација – Лесно и брзо се инсталира, не се потребни жици.

Заштеда на пари – Одличен начин да се заштити твојот дом или деловен простор, без да потрошите многу пари. Заштеди пари на скапи камери.

Зголеми ја безбедноста на твојот имот со оваа лажна безбедносна камера која изгледа идентично со реална камера поради нејзиниот оригинален дизајн.

Реалистичната лажна камера за набудување ќе ги измами натрапниците и ќе превенираш штета во домот или деловниот простор.

Изгледот е идентичен како на вистинска камера за надзор, тешко се разликува од вистинските камери.

Одличен начин да се заштити твојот дом или деловен простор, без да потрошиш многу пари.

Лесно вклучување и исклучување, лесна и едноставна инсталација.

Камерата има црвен ласер кој трепка и прави да изгледа како вистинска безбедносна камера.

Погодна е за внатрешна или надворешна употреба.

 

Технички карактеристики:

  • Работи со 2xAA батерии (не се вклучени)
  • Димензии: 16.99 x 8 x 14 cm

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 68% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

  • Работи со 2xAA батерии (не се вклучени)
  • Димензии: 16.99 x 8 x 14 cm
  • Тежина: 251g
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping