КУЈНСКИ ОРГАНИЗЕР ЗА ЗАЧИНИ

699 ден
бесплатна достава

Собери ги сите зачини на едно место

Организирај го хаосот од зачини во кујната и имај ги сите на едно место без да ти зафаќаат простор.

  • Ќе се вклопи во внатрешноста на која било кујна
  • Може да собере до 40 шишенца (зачини)
  • 360 степени ротација
  • Во форма на буквата D
  • 2 нивоа со 4 висини (се прилагодува)

Иновативен и ултра практичен производ со кој конечно ќе ги подредиш твоите намирници, зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе ти се при рака. Воедно ќе го максимизираш просторот и ќе ја зголемиш ефикасноста во твојата кујна.

Може да ја користиш на работната маса, може во фиоките, во шкафовите и натказните, а може дури и во фрижидерот. Нема повеќе реорганизација на просторот за да ја дофатиш теглата со џем што си ја ставил од задната страна, само ја завртуваш сталажата и веднаш ќе ти биде на дофат.

Прекрасно изгледа а благодарение на приспособливиот дизајн може да соберете буквално сите намирници и реквизити без разлика на формата и обликот.

Покрај кујната може да ја користиш и во детската или во работната соба или во купатилото, за организација на предметите и реквизитите.

 

Спецификаци:

  • Собира до 40 шишенца
  • 360 степени ротација
  • Во форма на буквата D
  • 2 нивоа со 4 висини (се прилагодува)
  • Димензии: 27 x 33 cm

 

Нарачај го твојот сега и добиј дури до 59% Попуст. Количините се ограничени!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping