КУЈНСКИ ДОЗЕР НА САПУН ЗА СУНЃЕР

(5 коментари)

490 ден
бесплатна достава

Прочитај зошто овoj дозер им го олесни животот на над 10.000 домаќинки, кои сега не можат да ja замислат кујната без него!

Предности при користење на овој производ

Заштеди детергент и забрзај го миењето садови – Со секое притискање, дозерот ја испушта потребната количина на детергент!

Држач за сунѓер – Сунѓерот секогаш ќе го најдеш на истото место, наместо под куп садови, ако го користиш горниот дел од дозерот како држач за сунѓер.

Поуреден мијалник – Отфрли ги шишињата со детергент насобрани околу мијалникот и замени ги со овој компактен дозер. Сè ќе биде на едно место!

Брзо цедење – Остави го влажениот сунѓер на капакот на диспензерот и тој ќе се исуши без ширење бактерии за еден час.

Овoj дозер им го олесни животот на над 10.000 домаќинки, кои сега не можат да ja замислат кујната без него!

Заштедува и воедно го забрзува миењето на садовите а твојот мијалник ќе изгледа секогаш средено.

Заборави на расфрланите сунѓери околу мијалникот и полупразни гломазни шишиња со детергент кои само ти заземаат простор и ти сметаат при миењето на садовите. За уреден мијалник и брзо миење садови, ние ти препорачуваме практичен кујнски дозер на сапун а воедно и место каде што ќе ти стои сунѓерот за миење садови.

Олесни го твоето секојдневие со помош на исклучително практичен и компактен дозер! Направи го миењето на садовите полесно, побрзо и неуморно! Наполни го дозерот со секаков вид детергент или течен сапун и тој ќе биде подготвен за акција!

Со само едно притискање на дозерот, ќе нанесеш совршена количина на детергент на сунѓерот и ќе избегнеш прекумерно абење!

Со секое притискање, дозерот ја испушта потребната количина на детергент.

Дозерот може да се користи и како држач за сунѓер, што ќе го направи просторот околу мијалникот потранспарентен и уреден. Дозерот е погоден за сите видови сунѓери и жици за стругање.

Направи го миењето на садовите сега полесно и побрзо од кога било!

 

Технички карактеристики:

  • Капацитет: 380 ml
  • Димензии: 13,5 x 10,2 x 8,5 cm
  • Материјал: ABS пластика

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 44% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Image #1 from Vesna Ilijeva
1
Vesna Ilijeva
Vesna Ilijeva
5/5

Само го притискаш сунѓерот надолу врз него, тој испумпува доволно сапун за да не трошиш толку многу и да не треба да го чуваш шишето со сапун на мијалникот бидејки навистина смета и нервира додека работиш!

7 months ago
Image #1 from Blagica
1
Blagica
Blagica
5/5

Super funkcionira, sungerot si ima posebno mesto odozgora sto mi e mnogu bitno, taka stoi cisto i sredeno!

7 months ago
Image #1 from Stanojeva Emilija
1
Stanojeva Emilija
Stanojeva Emilija
5/5

Potrebno e samo da pretisnes ednas ili dvapati i pocnuvas so mienje, zasteduvas na vreme i na sapun i toa mnogu. Ima sovrsena golemina...izgleda fensi i simpaticno.

7 months ago
Image #1 from Валентина Ќосева
1
Валентина Ќосева
Валентина Ќосева
4/5

Пратката е применаа, ви благодарам за брзата испорака и љубезноста.

7 months ago
Image #1 from Slavica Atanasova
1
Slavica Atanasova
Slavica Atanasova
4/5

Dolgo razmisluvav dali da go naracam i voopsto ne se kaam za toa, navistina e prakticen produkt, i toa deka zasteduva vreme e 100% tocno

7 months ago

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping