КУЈНСКИ ДОДАТОК ЗА СЕЧКАЊЕ ОВОШЈЕ

590 ден
бесплатна достава

Декоративен кујнски додаток кој прави 12 идентични парчиња од лубеница, диња или ананас и тоа одеднаш.

  • Сечила од Не’рѓосувачки челик
  • Странични рачки за заштита при ракување
  • Може да се мие рачно или во машина за садови
  • Безбеден за користење
  • Заштедува време
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping