КРШАЧ ЗА ОРЕВИ

399 ден
бесплатна достава

Алатка за кршење јаткасти плодови, ергономски направена со безвременски дизајн и удобна рачка за лесна употреба.

Со најминимален напор ќе имаш можност да ги искршиш оревите и тоа во секаква големина.

Огромна функционалност и неверојатна леснотија при употреба, едноставно добиваш алатка која му е потребна на секое домаќинство, а ќе ја користиш со години.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping