КОРПА ЗА АЛИШТА

449 ден
бесплатна достава

  • Димензии на производот – 46 x 27 cm
  • Модерна мрежаста корпа со рачка за лесно поставување на ѕид
  • Служи за складирање валкани алишта, веш, аксесоари и многу повеќе
  • Изработена од високо квалитетна пластика со елегантен и модерен дизајн
  • Благодарение на практичниот дизајн може да се склопи кога не е во употреба
  • Флексибилна каде и да ви треба

Создади свеж и нов изглед во бањата со оваа стилска Корпа за Алишта со димензии – 46 x 27 cm.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping