КОРЕКТОР ЗА ГРЕБНАТИНИ

549 ден
бесплатна достава

Поправи ги гребнатините на автомобилот сам, брзо и лесно!

Предности при користење на овој производ

Универзален фломастер – се прилагодува на било која боја на автомобил

Траен, нетоксичен, водоотпорен – остава сјаен и полиран изглед по правилната употреба.Не содржи токсини и  непријатен мирис.

Лесно се аплицира и брзо се суши – составот вклучува специјални полимери кои создаваат заштитен слој.

Лесно, практично и евтино решение со овој иновативен отстранувач на гребнатини, реквизит кој мора да се има во секој автомобил.

Маркерот ги поправа гребнатините со специјална течност која се соединува со бојата и со помош на сончевите зраци, реагира, ја пополнува гребнатинката и се стврднува.

Се што треба да направиш е да поминеш со маркерот на оштетената површина и да чекаш да се исуши на сонце. Под дејство на УВ зраците, содржината на маркерот ќе се залепи на површината на автомобилот и гребаниците ќе исчезнат, а автомобилот ќе изгледа како нов.

Овој не-токсичен, без-мирис, водоотпорен маркер може да го користиш на сите видови возила и бои. Ќе ти заштеди време, додатни нервози и пари.

Исклучително лесно за користење и апликација, се што треба е да поминеш со маркерот преку гребнатинката, и да оставиш сонцето и воздухот да си го завршат своето.

Технички карактеристики:

  • Универзален фломастер
  • Се прилагодува на било која боја на автомобил
  • Со UV заштита

 

Во сетот е вклучено:

  • 1 x Маркер за Фиксирање (7.4 mL)
  • 1 x Резерва за нанесување

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping