КАЛАПИ ЗА ТОРТА И КОЛАЧИ

490 ден
бесплатна достава

  • Совршени калапи за правење на солени и слатки колачи, а особено за торти и декорација
  • Сет од 3 нелепливи калапи со различни големини
  • Издржлива челична конструкција
  • Создадете вкусни колачи за целото семејство
  • Издржливи и безбедни во рерна и машина за садови
  • Едноставни и практични за користење и одржување

3 различни големини:

  • Ø 20 x 4.5cm
  • Ø 15 x 4.5cm
  • Ø 10 x 4.5cm

Направете слатко за многу кратко со помош на овие Калапи за Торта и Колачи со необична форма и 3 различни големини.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping