ИНОВАТИВЕН ДВОСТРАН ТУШ СО ЕФЕКТ НА МАСАЖА

690 ден
бесплатна достава

Загарантирано релаксирачко туширање!

Предности при користење на овој производ

Пријатен млаз вода – Силен, но пријатен проток на вода ќе обезбеди целосна релаксација во када или туш!

Ефект на масажа – Голем број отвори во двостраниот туш низ кои тече вода и шампон создаваат притисок и релаксирачки ефект на масажа.

Двострана туш рачка – Двострана глава за туширање во која може да ставиш гел за туширање и да уживаш во релаксирачко туширање.

Домашен Спа – Чувствувај се како да те лекуваат во спа или велнес центар со двостран туш со ефект на пријатна масажа.

Помала потрошувачка на вода – Оваа глава за туширање е исто така исклучително економично решение! Ограничува проток на вода и заштедуваш повеќе од 50% вода.

Модерен изглед – Покрај неговата ефикасност, главниот атрибут на оваа глава за туширање е и изгледот што овозможува користење двострано користење и ставање гел или шампон во главата на тушот.

За овој туш сигурно веќе си слушнал или си го видел на социјалните мрежи, откако стана вистински хит ширум светот, а конечно пристигна и кај нас.

Подобри ја твојата дневна рутина со уникатен двостран тиш која ќе те опушти по напорниот ден на работа! Оваа глава за туширање е со универзален дизајн, што овозможува двострано користење и ставање гел или шампон во главата на тушот. Туш рачката поседува резервар кој можеш да го наполниш со гел, сапун или шампон.

Дополнително, го обезбедува ефектот на масажа кој ти е потребен!

Голем број отвори во двостраниот туш низ кои тече вода и шампон создаваат притисок и релаксирачки ефект на масажа.

Двострана глава за туширање во која може да ставиш гел за туширање и да уживаш во релаксирачко туширање.

Оваа глава за туширање е исто така исклучително економично решение! Ограничува проток на вода и заштедуваш повеќе од 50% вода.

Чувствувај се како да те лекуваат во спа или велнес центар со двостран туш со ефект на пријатна масажа.

Одговара на сите туш кабини и славини со туш или када Инсталирај го за помалку од една минута и веднаш почувствувај ја разликата.

 

Технички карактерисстики:

  • Димензии: 24 x 8 cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 53% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping