ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ

899 ден
бесплатна достава

Практично електрично ѓезве за брзо зовривање на водата

 

Предности при користење на овој производ

Брзо загревање за брза подготовка на утринското кафе – ја загрева водата за помалку од една минута

Лесен за чистење и одржување – не’рѓосувачки челик кој лесно се мие

Едноставно ракување – функционира со само едно копче

 

Дали некогаш ти се случило да го пропуштиш твоето утрнско кафе поради доцнење на работа?

Сега со ова електрично ѓезве ќе го подготвиш твоето утринско кафе или чај и тоа за помалку од една минута. Можеш да го употребиш и за загревање вода за чај или некој друг омилен напиток.

Електричното ѓезве има удобна рачка која не се загрева и е одлично за подготовка на топли напитоци. Многу е безбедно за употреба затоа што има заштита од прегревање и загревање. Материјалот со врвен квалитет обезбедува долготрајна издржливост и голема употреба. Направено е од нерѓосувачки челик и квалитетна пластика, отпорна на топлина и овозможува лесно чистење и одржување.

Функционира со само едно копче, ON/OFF.

Многу е лесен со што ти овозможува да го понесеш со себе на патувања, на работа, службени патувања и насекаде за да уживаш во вкусот на правилно подготвеното кафе или чај.

 

Технички карактеристики:

  • Моќност: 600W
  • Напојување: 220-240 V ~ 50-60 Hz
  • Димензии: 100 x 130mm
  • Материјал: нерѓосувачки челик и квалитетна пластика

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping