ЕЛЕКТРИЧНА И ЛЕСНО ПРЕНОСЛИВА СКАРА

1.190 ден
бесплатна достава

Практична и квалитетна скара за подготовка на храна

Предности при користење на овој производ

Лесно пренослива – Одлична за излет, кампување или неделен ручек за целото семејство.

Електрична – Целосно електричен систем кој ти овозможува печење на скара без чад, јаглен и без рагорување.

Лесно чистење – Грејач со голема подлога за капење која може да се отстрани за лесно чистење.

Електрична скара од 2000W со која ќе приготвиш здрави, вкусни и сочни јадења за целото семејство.

Многу стабилна и цврста но не и тешка.

Можеш да ја однесеш во природа или да ја користиш во твојот двор. Подеднакво ќе биде стабилна и на бетон и на трева.

Целосно електричен систем кој ти овозможува печење на скара без чад, јаглен и без рагорување.

Лесно пренослива што ја прави идеална за внатрешна и надворешна употреба.

Практична и квалитетна скара за подготовка на храна на отворено или во твојот дом! Погодна е за приготвување на сите видови месо, но и зеленчук.

Ќе видиш колку помалку време ќе потрошиш за подготовка на храна и ќе имаш повеќе време да се забавуваш со пријателите. Покрај тоа што го скратува времето на печење, исто така многу лесно се чисти. Само остави ја скарата да се излади, избриши ја решетката и измиј ја со детергент и вода.

Грејач со голема подлога за капење која може да се отстрани за лесно чистење.

 

Технички карактеристики:

  • Моќност: 2000W
  • Светлосен индиктор
  • Регулатор на температура

 

Нарачајтe ја вашата веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping