ЕЛЕКТРИЧНА ПУМПА ЗА ВОДА

490 ден
бесплатна достава

Безбедна и лесна електрична пумпа за вода со само едно копче

Предности при користење на овој производ

Лесна и брза инсталација – Стави го цревото во шишето, вметни ја цевката во отворот на пумпата и стави ја на врвот на шишето. Подготвен е за употреба за само неколку секунди!

Компатибилна – Одговара на големи балони од 19 литри и балони со сличен волумен на отворот.

Долготрајна батерија – На батеријата и се потребни околу три часа за полнење, а кога е целосно наполнета може да се користи за приближно 1-2 водени балони од 19 литри. Се полни со помош на USB-кабелот што доаѓа во пакувањето.

Дали пиеш доволно вода секој ден? Направи го оптималниот внес на течности во навика!

Направи го твојот секојдневен живот полесен со оваа електрична пумпа за вода.

Повеќе не мора да ги креваш големите туби за да истуриш вода во чаша! Постои фантастичен изум на едноставна електрична пумпа за големи туби со вода кој ќе ти го олесни животот.

Апаратите за вода се гломазни и има некои докази дека не се хигиенски. Веќе не мора да ги купуваш тие големи апарати, со оваа електрична пумпа за вода се ќе биде полесно. Се што треба да направиш е да ја ставиш на тубата со вода и да ја искористиш.

Изработена од висококвалитетен материјал, дизајнирана да се вградува многу брзо и лесно, а уште полесно да се користи. Сè што треба да направиш е да го извадиш капакот и да ја ставиш пумпата. Функционира со едно копче.

Едноставна и практична, оваа пумпа му е потребна на секое домаќинство.

Изработена е од квалитетна пластика, лесна, практична и економична. Пумпата има силиконска цевка кој продолжува во тубата и е прилагодлива по должина.

Идеалена е исто така и за патување, екскурзии, ресторани, болници, барови итн. Особено погодна за постари и деца.

 

Технички карактеристики:

  • Вградена батерија 1200mAh
  • USB полнење
  • Функционира со едно копче
  • Одговара за сите видови шишиња
  • Содржи индикатор светилка

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 67% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping