ЕЛЕКТРИЧЕН ЧИСТАЧ

1.190 ден
бесплатна достава

  • Прикачете го посакуваниот додаток, додадете малку средство за чистење и магијата може да започне
  • Моќен мотор кој ќе се погрижи да ги исчистите и најзакоравените нечистотии
  • Ја уништува нечистотијата без напор
  • Ротирачка четка со 500 вртежи во минута
  • Безжична четка која може да се користи било каде па дури и надвор без потреба од влечење кабли
  • Совршена за чистење плочки, тоалети, гуми, бањи, врати, мијалници и многу повеќе
  • Ергономска рачка лесна за употреба

За блескаво чисти површини во Вашшиот дом ви нудиме одлично решение со помош на овој Електричен Чистач кој ќе ја уништи сета нечистотија без набор, брзо и лесно.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping