SPIN DUSTER ЕЛЕКТРИЧЕН ЧИСТАЧ НА ПРАШИНА, ПРИЛАГОДЛИВ И ПРАКТИЧЕН

690 ден
бесплатна достава

Отстрани ја целата нечистотијата и прашината со неверојатна леснотија

Предности при користење на овој производ

Лесно решение за чистење на прашина секаде – Тој е исклучително лесен за употреба и може да исчисти сè: најпрво тешко достапните агли, работни маси, уреди за климатизација, вентилатори, лустери или телевизори, без никакво истурање наоколу.

Се прилагодува на која било форма – Супер меките влакна кој ги има оваа извонредна електрична направа за собирање на прашина може да се прилагоди на сите форми на мебел за собирање на сета нечистотија и прав.

Ротира 360 степени – Тој има силна адсорпција која може да ротира 360 степени и затоа ги чисти сите агли, без да го оштети мебелот.

Прашината е непријател број 1 во секој дом. Како полесно да се справиш со неа?

Ти го претставуваме овој супер електричен прашко. Тајната на овој електричен чистач e во специјалните електростатски влакна кои ја привлекуваат прашината како магнет, електростатската глава ротира и на тој начин навлегува секаде каде што обичните прашковци неможат. Исчисти го темелно домот или автомобилот од прашина.

Нежната четка нема да ги оштети ниту најчувствителните површини, а во исто време ќе ја собере целата прашина и други нечистотии кои досега ти беше тешко да ги исчистиш.

Вистински магнет за прашина, кој елегантно и темелно ќе ја исчисти прашината од сите предмети, без разлика на нивната форма и пристапност.

Тој е исклучително лесен за употреба и може да исчисти сè: најпрво тешко достапните агли, работни маси, уреди за климатизација, вентилатори, лустери или телевизори, без никакво истурање наоколу.

Супер меките влакна кој ги има оваа извонредна електрична направа за собирање на прашина може да се прилагоди на сите форми на мебел за собирање на сета нечистотија и прав.

Тој има силна адсорпција која може да ротира 360 степени и затоа ги чисти сите агли, без да го оштети мебелот.

Технички карактеристики:

  • Ротација 360 степени
  • Користи 4 x АА батерии (не се вклучени)

Сетот се состои од:

  • 3 x Микрофибер Четки за чистење со различни димензии
  • 1 x Празен Сад со Спреј кој се полни со вода за апсорпција на прашина
  • 1 x Ергономска Рачка со вграден моќен мотор за ротација
  • 1 x Упатство со илустрации

 

Нарачајте го вашето веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping