ЕЛЕКТРИЧЕН СПИРАЛЕН СЕЦКО

999 ден
бесплатна достава

Веднаш претвори ги зеленчуците во вкусни здрави шпагети со новиот електричен спирализатор што го претвора свежиот зеленчук во твоите омилени оброци – молскавично брз и изобилува со здрав вкус.

Само стави и притисни за да спирализираш и да создадеш вкусни тестенини од зеленчук.

Тоа е толку едноставно, само стави го зеленчукот и притисни.

Побрз, полесен начин за правење здрави јадења што ќе ти се допаднат.

Тајната за разноврсноста и брзината на овој електричен сецко се ултра-острите сечила од нерѓосувачки челик и моќниот ротирачки мотор што го спирализира зеленчукот за неколку секунди.

Со четири различни сечила за режење: дебели или тенки спирали, сечење ленти или директно сечење, можеш да го претвориш зеленчукот во здрава и вкусна храна.

Одличен за тиквички, моркови, краставици, компири и многу повеќе.

Направи здрави тестенини, без глутен, ниско ниво на јаглехидрати и без масти!

  • Екстра остри заменливи сечила од нерѓосувачки челик
  • Контејнер со голем капацитет од 2 литри
  • Моќност: 100W – 220-240V -50-60Hz
  • Димензии: ‎25.8 x 24 x 18.7 cm
No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping