ЕЛЕКТРИЧЕН АПАРАТ ЗА ШЕЌЕРНА ВОЛНА

1.390 ден
бесплатна достава

Уживај во правењето шеќерна волна заедно со твоите најмили благодарение на безденоста, стабилноста и едноставниот дизајн на овој апарат

Предности при користење на овој производ

Брза и лесна подготовка – Вклучи го апаратот да се загрее 2 минути, исклучи го и потоа додади шеќер.

Вклучи го повторно, подготви го стапчето и почекај да почне да се формира твоето шеќерно уживање.

Лесно се чисти – Апаратот за шеќерна волна лесно се чисти со неколку потези. Горниот дел се отстранува и се мие.

Еколошки безбеден – Уредот е изработен од квалитетни и еколошки материјали, за да може да дојде во контакт со храна.

Идеален десерт – Користи шеќер или твоите омилени гумени бонбони за да ја направиш шеќерната волна.

Шеќерната волна отсекогаш била најголемата радост на секое дете, па дури и возрасните често не можат да и одолеат, особено кога ги потсетува на младоста и старите добри времиња. Овој апарат може да ги трансформира твоите омилени тврди бонбони или шеќер во мека и вкусна шеќерна волна.

Проѕирниот штитник овозможува децата да уживаат во целиот процес. Овој мал апарат е многу лесен за употреба, па и најмалите можат да се вклучат во правењето слатки.

Тоа е оригинален начин да му го разубавиш роденденот на детето и да создадеш сензација за најмладите.

Апратот се расклопува за лесно и брзо чистење. Уредот е компактен и не зазема многу простор во кујната.

Апратот исто така би бил фантастично уживање на секоја роденденска забава. Децата ќе уживаат да прават шеќерна волна со различни вкусови.

Апаратот за шеќерна волна го трансформира шеќерот во мека шеќерна волна што се топи во устата. Потребни се само неколку минути за да се сврти шеќерна волна. Совршен е за забави или големи групни собири.

Оваа фантастична машина создава вистинско, меко и вкусно шеќерно уживање.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: 27 x 26 x 18 cm
  • Моќност: 500W
  • Материјал: пластика

 

Нарачајте ја вашата веднаш со 36% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping