ЕЛАСТИЧЕН ДРЖАЧ ЗА БАГАЖ, ПРИЛАГОДЛИВ И ПРАКТИЧЕН

480 ден
бесплатна достава

Носи повеќе торби со помалку напор со еластичниот држачот за торбици!

Предности при користење на овој производ

Еластичен – Прилагодлив и еластичен за сигурно вклопување.

2 Во 1 – Обезбедува носење на втора торба на рачката. Сега двете торбици можете да ги движите како една.

Супер лесен и квалитетен материјал – Изработен од најлон и микрофибер материјал.

Еден куфер никогаш не ти е доволно кога патуваш? Исто така ти е потребна и додатна торбица, чанта, ранец или перница за вратот заедно со твоот багаж?

Нашиот еластичен држач за багаж ти овозможува да носиш повеќе торби кога патуваш. Лесно се прицврстува на рачката на било кој куфер на тркала и обезбедува носење на втора торба на рачката.

Сега двете торбици можеш да ги движиш како една.

Едноставно отвори и вметни ја втората торба (или предмети како палто или чанта).

Ремените за багаж се лесни и удобни, може да се преклопат кога не се користат и лесно се отстрануваат и складираат.

Можат да се прилагодат во зависност од големината на твојата чанта.

Ремените се нежни и растегливи со цврсти шевови и квалитетен микрофибер и висококвалитетен најлон материјал.

 

Технички карактеристики:

  • Димензии: должина 47cm

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 52% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping