ПРЕНОСЛИВ ДРЖАЧ ЗА КЕСА

399 ден
бесплатна достава

Заштеди простор до максимум со користење на овој пренослив држач за кеси

Предности при користење на овој производ

Мултинаменски – Одличен за кујна, купатило, гаража, кампување и слично.

Неверојатна издржливост – Цврстата пластика може да издржи товар од над 10 кг.

Содржи поклопец – Нема ширење на непријатни мириси во твојот дом.

Лесна и едноставна инсталација – Може да се постави на фиока или врата од шкаф.

Не е ни чудо што овој артикл е еден од најпродаваните кујнски производипренослив држач за кеса за отпадоци е толку практичен што сигурно ќе те воодушеви ако одлучиш да ја комплетираш кујната со него.

Мултинаменско решение кое ќе ти заштеди дел од твоето драгоцено време и енергија како и простор во твојата кујна.

Ја елиминира потребата од канти за отпадоци во секое ќоше.

Креативниот дизајн на држачот ти овозможува брзо и лесно да го наместиш и да го носиш каде било, на пат, кампување, скара во природа или само во двор.

Идеален е за мали простории каде што може да се закачи на вратите и да се ослободи простор за други работи. Прицврстувачот ќе ја фиксира ќесата, така што нема да има протекување или паѓање неа. Се монтира за само неколку секунди.

Содржи поклопец кој спречува да се шири напријатна миризба од сметот.

Држачот е цврст, стабилен и може да се закачи однадвор или одвнатре на фиока или врата од шкаф.

И не мора да ти служи само во кујната: можеш да го користиш во работилницата, гаражата, трпезаријата, канцеларијата и многу други простории каде што живееш и/или работиш.

Може да издржи до 10 килограми. Супер лесна и едноставна инсталација.

Технички карактеристики:

  • Материјал: цврта пластика
  • Може да издржи до 10 килограми
  • Одличен за кујна, купатило, гаража, кампување и сл.
  • Супер лесна и едноставна инсталација

 

Нарачајте го вашиот веднаш со 50% ПОПУСТ + БЕСПЛАТНА ДОСТАВА до врата!

Мултинаменско решение кое ќе ви заштеди дел од Вашето драгоцено време и енергија како и простор во Вашата кујна е нашиот Држач на Ќеса за Отпадоци – ја елиминира потребата од големи канти за отпадоци.

No reviews to show

МОЖЕ ДА ТИ СЕ ДОПАДНЕ

ПОСЛЕДНИ КОЛИЧИНИ

Wishlist 0
Continue Shopping